O nas

Jesteśmy nowoczesną kliniką medyczną, która oferuje pacjentkom profesjonalne konsultacje online z możliwością wystawienia potrzebnej e-recepty na antykoncepcję awaryjną. Wykorzystujemy maksymalnie możliwości, jakie daje telemedycyna, dlatego z naszych usług skorzystać można z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze – wystarczy dostęp do Internetu. By świadczyć usługi najwyższej jakości i wpisywać się w potrzeby pacjentek, nasza klinika dla kobiet oferuje szybkie i dyskretne konsultacje.

Czym się zajmujemy i jak działamy?

Brak czasu, by dodzwonić się na rejestrację, dojechać do lekarza i stać w kolejkach w dobie cyfryzacji służby zdrowia nie jest już problemem. Telemedycyna umożliwia kontakt z lekarzem od ręki, w dogodnym terminie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wykorzystując wszystkie zalety tego rozwiązania, stworzyliśmy miejsce, gdzie kobiety mogą bez stresu i tracenia cennego czasu zgłosić się, gdy pilnie potrzebna jest im antykoncepcja awaryjna. Nasza klinika jest nowoczesna, a oferujący zdalne konsultacje specjaliści dbają o najwyższą jakość usług i zawsze chętnie służą pomocą, gdy pacjentkom potrzebna jest pilnie e-recepta online na tabletki „po”.

Wiemy doskonale, że gdy potrzebna jest tabletka „po”, należy działać szybko. Z tego właśnie powodu oferujemy pacjentkom konsultacje o dowolnej porze i to bez konieczności wcześniejszej rejestracji i rezerwacji terminu. Pacjenci mogą zgłaszać się do nas w dogodnych dla siebie godzinach, bez potrzeby zwalniania się z pracy czy dojazdu do placówki stacjonarnej i oczekiwania w kolejkach. Konsultacja z naszymi lekarzami polega na uzupełnieniu opracowanego specjalnie na te potrzeby formularza medycznego i przesłaniu odpowiedzi do dyżurującego lekarza. Lekarz online analizuje odpowiedzi na pytania z formularza udzielone przez pacjentkę, by sprawdzić, czy nie istnieją przeciwwskazania zdrowotne do stosowania antykoncepcji awaryjnej. Jest to niezbędne, by móc dopilnować bezpieczeństwa naszych pacjentek, a to jest dla nas priorytetowe. Jeśli lekarz nie ma zastrzeżeń, recepta na tabletkę „dzień po” wystawiana jest pacjentce niezwłocznie. Cała procedura zazwyczaj trwa zaledwie kilkanaście minut. Pamiętaj, że lekarz zawsze decyzuje o sposobie leczenia i możliwości wystawienia e-recepty lub nie.

Profesjonalna klinika dla kobiet online

Jako podmiot leczniczy działamy w 100% legalnie, więc również wystawiane przez nas e-recepty na antykoncepcję awaryjną są dokumentami o mocy prawnej, z którymi nie będzie problemu przy realizacji w aptece. Posiadamy wpis do rejestru podmiotów świadczących leczniczą działalność. Oferowane przez naszych specjalistów usługi online są nie tylko w pełni legalne, ale również profesjonalne, szybkie i dyskretne. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjentkom udzielać prywatnych usług medycznych na najwyższym poziomie, bez potrzeby wcześniejszej rejestracji i w możliwie najkrótszym czasie od zgłoszenia, bez względu na porę dnia. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów, ponadto oferujemy realizację płatności za prywatne konsultacje przy pomocy bezpiecznych płatności PayU.

Jak to działa?

Formularz medyczny
1
Opłata
2
Recepta
3
15 000 +

Wystawionych recept

70 000 +

Obsłużonych pacjentów

5 minut

Średni czas oczekiwania